АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

Ми в соцмережах

ЗАПРОШУЄМО НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МИСЛИВСЬКИЙ ФОРУМ!

21-22 липня МСК "Сокіл", с. Суськ, Рівненська область. Деталі  ТУТ


Останнім часом в Україні посилюються загрози для існування мисливської галузі та можливості проведення полювання. Відсутність єдності у вирішенні проблем мисливства з боку української мисливської громади лише сприяє втіленню в життя мрій про закриття полювання.  

Тому Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» для захисту інтересів мисливських господарств та мисливців ініціювала заснування Громадської спілки "Всеукраїнська мисливська спілка" (ГС "ВМС"), що була зареєстрована 11 травня 2018 року.

ШУКАЄМО СПІВРОБІТНИКІВ!

"Всеукраїнська мисливська спілка" пропонує роботу. Ми шукаємо:

Виконавчого директора

Вимоги до кандидата:

діючий мисливець, що вболіває за долю мисливської галузі

активний та комунікабельний

Ми пропонуємо:

офіційне працевлаштування та достойну заробітну плату, можливі відрядження

Обов’язки:

Керування роботою Виконавчої дирекції

Представлення інтересів Спілки в виконавчих органах влади і Громадських радах при них

Взаємодія з партнерами

Залучення нових членів і спілкування з діючими

Чекаємо на Ваше резюме – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 0967844436

 

Юриста

Вимоги до кандидата:

діючий мисливець зі знанням мисливського та природоохоронного законодавства

досвід представлення інтересів в судових інстанціях

Ми пропонуємо:

офіційне працевлаштування та достойну заробітну плату

Обов’язки:

Моніторинг та аналіз зареєстрованих законопроектів, нормативно-правових актів

Складання та подання позовних заяв, представлення інтересів в судах

Складання запитів

Консультації членів спілки

Чекаємо на Ваше резюме – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 0967844436

Стратегія ГС «ВМС»

Основна ціль – перехід мисливської галузі від  потреб суспільства у використанні мисливства як  елемента активного відпочинку громадян до створення галузі з товарного виробництва та надання послуг в сфері мисливства та зеленого туризму.  Удосконалення системи організації та ведення мисливського господарства.

Основні ролі – мисливське господарство – суб’єкт господарювання, що займається веденням мисливського господарства, наданням послуг з мисливства та товарним виробництвом. Мисливець – користувач послуг з мисливства, котрий може придбати послугу по проведенню полювання та за потреби м'ясо здобутої дичини.

Основні задачі – об’єднання мисливських господарств та мисливців у всеукраїнський союз для захисту їх інтересів від неправомірних дій влади. Створення ринку послуг та продукції мисливського господарства. Пропагування позитивного іміджу мисливця, як культурного користувача природними ресурсами, котрий дбає про природу та тваринний світ.

Шляхи вирішення – проведення установчих зборів та реєстрація ГС «ВМС». Розробка плану діяльності та стратегії вирішення ключових проблем галузі. Участь у законотворчій діяльності та Громадських радах органів виконавчої влади.

Структура

 

 Проект Статуту

 

 

 

«Цивілізоване полювання та риболовля в Україні – наша мета»

Про Європейську хартію полювання та біорізноманіття

«Коли мені мисливці кажуть, що саме вони є найбільшими захисниками диких тварин, бо підгодовують їх взимку або знають точну кількість поголів’я, то такий аргумент – вершина цинізму. Підгодовуєте для чого? Для збільшення кількості тварин чи для кривавого хобі на адреналіні та крові?...Давайте разом пояснимо мисливцям, що полювання – це середньовіччя», - із заклику міністра екології О.М. Семерака до екологічної громадськості, опублікованого на його сторінці в Facebook.

«Ще раз до мисливців: ніхто в Україні полювання поки не скасовував…Зрештою, за вікном давно вже не кам’яний вік, коли полювання на мамонтів було життєво необхідним», - коментар міністра екології О.М. Семерака після мітингу мисливців, опублікований на його сторінці в Facebook.

Ці слова міністра екології України О.М. Семерака, опубліковані ним в 2017 році, обурили всю мисливську громаду. Ми вирішили нагадати про них знову для того, аби продемонструвати різницю між відношенням до полювання в Україні та Європі, де проживає більше 7 мільйонів мисливців.

Детальніше...

Пожалуйста, введите ваш E-mail: